NDIHME / +355 4 223 5378
natura_just_cotton3-qendis
natura_just_cotton3-qendisnatura_just_cotton2-qendisnatura_just_cotton_1-qendisnatura_just_cotton_-_qendis

Natura

Ref.302

TE DHENAT E PRODUKTIT
Natura
Tipi: Fije per grep dhe shtiza
Masa: 3,5,8
Perberja: Fije 100 % pambuk
Pesha: Topa 50gr me gjatesi 155m

Fije e pershtatshme per veshje, fale butesise se saj dhe aftesise per ti rezistuar larjeve te shpeshta. Perdoret per kuverta,bluza,kapuce,shall.

E keshillueshme te lahet me temperature max 30 grade dhe pa zbutes

Produkte të ngjashme

Log in

create an account