NDIHME / +355 4 223 5378
natura_xl1-qendis
natura_xl1-qendisnatura_xl2-qendisnatura_xl_-_qendis

Natura XL

Ref.322

TE DHENAT E PRODUKTIT
Babylo
Tipi: Fije per grep dhe shtiza
Perberja: Fije 100% pambuk
Pesha: Topa 100gr me gjatesi 75m

Fije e pershtatshme per veshje, fale butesise se saj dhe aftesise per ti rezistuar larjeve te shpeshta.Perdoret per kuverta,bluza,kapuce,shall.

E keshillueshme te lahet me temperature max 30 grade dhe pa zbutes

Produkte të ngjashme

Log in

create an account