NDIHME / +355 4 223 5378
20170301_124744
20170301_12474420170301_125508

Perde lino modeli 4

p.005

Perde lino

Mund ta porosisni sipas permasave qe deshironi.

Materiali:Linen,Dmc

Teknika e punimit:ME numerim,me mbushje dhe rokoko,

Per porosi na kontaktoni ne dritaren POROSIT.

Produkte të ngjashme

Log in

create an account