NDIHME / +355 4 223 5378
20170301_124524
20170301_12452420170301_124548

Perde lino modeli 5

p:006

Perde lino

Mund ta porosisni sipas permasave qe deshironi.

Materiali:Linen,Dmc

Teknika e punimit:ME numerim dhe mbushje

Per porosi na kontaktoni ne dritaren POROSIT.

Produkte të ngjashme

Log in

create an account