NDIHME / +355 4 223 5378
20170208_145716

Set per djem

Set:002

Set per djem,grykashke,arush dhe jastek.

Grykashka ka permasa 20 cm,material i pershtatshem per femije.

Arushi ka gjatesi 34 cm,material pelush i bute anti alergjik.

Jasteku ka permasa 45*45 cm, po ju mund ta porosisni sipas permasave qe deshironi.

Per porosi na kontaktoni ne dritaren POROSIT.

 

Produkte të ngjashme

Log in

create an account